Щоб увійти на сайт, підтвердіть, що
Ви являєтесь практикуючим лікарем

Про проект

«Гіппократ» – сучасна електронна платформа післядипломної медичної освіти для лікарів, яка заснована ГО «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів» та Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
Головна мета «Гіппократа» – підготовка фахівців у рамках безперервної післядипломної освіти лікарів і фармацевтів.
Багаторічний досвід співробітників НМАПО ім. П.Л. Шупика та інших відомих викладачів медицини України, а також іноземних спеціалістів, знання новітніх технологій допоможе кожному лікарю шляхом активного самонавчання і самоосвіти досягти необхідного успіху і професійного рівня володіння знаннями і навичками, а отже – покращити якість надання медичної допомоги пацієнту.
Усі он-лайн курси підготовлені на основі курсів тематичного удосконалення лікарів і передатестаційних циклів НМАПО ім. П.Л. Шупика.
Наприкінці кожного курсу після успішного проходження тестування (не менше 90% правильних відповідей) будуть надіслані сертифікати НМАПО ім. П.Л. Шупика та ГО «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів» – від 0,5 до 1 балів.