Щоб увійти на сайт, підтвердіть, що
Ви являєтесь практикуючим лікарем

Біль у спині: клінічні і діагностичні аспекти. Вплив когнітивних порушень на прогресування кардіоваскулярної патології. Роль сімейного лікаря у покращенні прогнозу.

Реєстрація на сайті

На першій частині вебінару, яка присвячена болю в нижній частині спини, будуть представлені основні підходи до диференційної діагностики причин больового синдрому: спондилогенного болю, радикулопатії та вторинних причин, т.з. «червоних прапорців». Особлива увага приділена ранній діагностиці спондилоартритів, як частої причини хронічного болю в спині у молодих пацієнтів, проведено ретельний диференційний діагноз між механічними і запальними причинами болю  хребта, представлені діагностичні алгоритми. Основним підходом до лікування хронічних больових синдромів у спині є раціональне застосування НПЗП, міорелаксантів і антидепресантів. Будуть запропоновані алгоритми вибору НПЗП та раціональні схеми лікування болю в нижній частині спини.

На другій частині вебінару Ви дізнаєтеся про основні механізми формування когнітивних  порушень при  церебо- та кардіоваскулярній патології. Розглядатимуться питання ролі артеріальної гіпертензії як  самостійного захворювання так і у поєднанні з супутньою патологією у виникненні та прогресуванні когнітивних дисфункцій (КФ). Будуть представлені сучасні методи діагностики когнітивних розладів та показана роль раннього виявлення, лікування та профілактики КФ.  Слухачі ознайомляться з основними напрямками попередження, розвитку та прогресування КФ , які застосовуються в країнах світу. Наводиться наукове обґрунтування даних методів профілактики та лікування.